X
VS

Yhteystiedot

Sähköpostiosoite          toimisto@ulvilanpesa-veikot.fi
Puhelinnumero 044 538 8987
Toimiston osoite Lauttaranta 3, 28400 Ulvila
Postiosoite PL 22, 28401 Ulvila
Stadionin osoite Vanha Helsingintie 2, 28400 Ulvila


SEURAN TOIMIHENKILÖT

Puheenjohtaja
Saku Junnikkala
p. 040 517 7959, e-mail: saku.junnikkala@gmail.com

Johtokunnan jäsen
Asko Mansikkamäki
p. 040 520 7491, e-mail: mansikkamakiasko@gmail.com

Johtokunnan jäsen
Mauri Järvinen
p. 040 746 3222, e-mail: maurimatti.jarvinen@gmail.com

Johtokunnan jäsen / Juniorijaoston puheenjohtaja
Minna Vepsä
p. 050 317 0424, e-mail: minna.vepsa@outlook.com

Johtokunnan jäsen / Valmennusvastaava
Jouko Tiittanen
p. 040 510 6900, e-mail: jouko.tiittanen@neorem.fi

Johtokunnan jäsen
Piia Rinne
p. 044 349 4689, e-mail: piia.rinne1@gmail.com

Rahastonhoitaja
Mira Sillanpää-Kleemola
p. 040 732 5365, e-mail: sillanpaa-kleemola@hotmail.com

Hankevastaava
Tanja Palmroth
p. 040 826 2939, e-mail: tanja.palmroth@ulvilanpesa-veikot.fi

Valmennusvastaava
Mika Mikola
p. 050 557 8522, e-mail: mika.mikola@nettikirje.fi

Viestintävastaava
Mari Timgren
p. 050 468 2311, e-mail: mari.timgren@hotmail.fi

Joukkueenjohtaja- ja rahastonhoitajavastaava / Kenttä- ja salivuorokalenterivastaava
Tiia Karhu
p. 044 334 2995, e-mail: tiia.karhu@gmail.com

Juniorijaoston varapuheenjohtaja
Jussi Väkiparta
p.044 786 8315, e-mail: jussi.vakiparta@k-rauta.fi


 

 

Koppaa Kylät

Ajankohtaista







Instagram kaikki kuvat

Valitse joukkue, jonka tiedot näytetään

Edellinen ottelu - Miehet

Seuraava ottelu - Miehet

Tulevat ottelut - Miehet

Kalenteri - Miehet

Elokuu 2017
MaTiKeToPeLaSu
118:0034516:00
78918:00111214:00
141516171816:0014:00
21222324252627
28293031

 
= Kotiottelu
 
= Vierasottelu

Sarjataulukko - Miehet