X
VS

Viikon 28 ottelut ja viikon 27 tulokset

Viikon 28 ottelut

Ma 8.7. klo 18 PSU-Jokioinen Jr., Areena

Ti 9.7. klo 18 NAS-Pori, Areena
Ti 9.7. klo 18 Ep peli Yellow-Tampere, Tampere

Ke 10.7. klo 18 Loimaa-MSS

To 11.7. klo 18 NMK-Laitila, Areena

Pe 12.7. klo 18.30 Säkylä-Ep peli Yellow

Su 14.7. klo 15 MSS-Helsinki, Areena


Viikon 27 tulokset

1.7. Cp peli-Turku 0-2 (2-23, 5-6). Palkitut: I Riku Meriala, II Vilho Grönman
1.7. Kankaanpää-Ep peli Red 1-2 (6-5, 6-7, 2-3). Palkitut: I Riku Uusipaasto, II Justus Villanen

2.7. NAS-Sastamala 2-0 (10-4, 16-12). Palkitut: I Aino Saari, II Iida Kivilähde
2.7. Kankaanpää-Ep peli Yellow 2-0 (14-10, 8-4). Palkitut: I Paavo Mykrä, II Peetu Peltokangas

3.7. UPV Ct peli - UPV Dt 0-2 (1-20, 5-24). Palkitut: Ct I Virpi Kataja, Dt I Liinu Vanhatalo
3.7. Pomarkku-Et peli 2-0 (9-4, 16-9). Palkitut: I Senja Suonperä, II Mila Mattila
3.7. Kankaanpää-Dp10 kilpa 2-1 (4-0, 0-4, 0-0, 4-3). Palkitut: I Pyry Prinssi, II Vilho Grönman

4.7. Dp11 kilpa-Laitila 2-0 (13-4, 10-4). Palkittu: Emil Ahokas
4.7. Ep peli Red-Kankaanpää 1-0 (6-6, 9-5). Palkitut: I Valtteri Salminen, II Casper Smrha
4.7. Ylöjärvi-NAS 0-2 (1-21, 1-8). Palkitut: I Essi Ahtolinna-Katajisto, II Mari Timgren

5.7. Dp11 kilpa-Kankaanpää 1-2 (4-5, 3-2, 0-9). Palkittu: Jalmari Kiili
5.7. Ep peli Red-Kankaanpää 0-2 (5-12, 7-11). Palkitut: I Lari Lindblad, II Elmeri Lehto

6.7. Dp10 kilpa-Koskenkorva 2-1 (17-7, 6-10, 1-0). Palkitut: I VIlho Grönman, II Emil Ahokas
6.7. Humppila-Dt kilpa 0-2 (1-21, 1-21). Palkittu: Emma Vaahtio
6.7. Helsinki-MSS 2-0 (7-3, 9-7). Palkitut: I Niko Vesanko, II Atte Piisi

7.7. PK-seudun akatemia-MSS 0-2 (0-11, 1-14). Palkitut: I Niko Vesanko, II Petri Kulmala

Ajankohtaista



Valitse joukkue, jonka tiedot näytetään

Edellinen ottelu - Miehet

Seuraava ottelu - Miehet

Tulevat ottelut - Miehet

Kalenteri - Miehet

Heinäkuu 2024
MaTiKeToPeLaSu
123452-00-2
892-01112132-1
15161718192021
2218:002418:002615:0028
293031

 
= Kotiottelu
 
= Vierasottelu

Sarjataulukko - Miehet