X
VS

Viikon 21 ottelut ja viikon 20 tulokset

Viikon 21 ottelut

Ma 20.5. klo 18 PSU-Hamina, Areena
Ma 20.5. klo 18 Eurajoki-Dp11 kilpa

Ti 21.5. klo 18 Et peli-Pori, Koulukeskus
Ti 21.5. klo 18 Rauma-Dt kilpa

Ke 22.5. klo 18 MSS-Jokioinen jr., Areena
Ke 22.5. klo 18 Kankaanpää-Dp11 kilpa

To 23.5. klo 18 Cp peli-Säkylä/Eurajoki, Areena
To 23.5. klo 18 Pomarkku-NMK
To 23.5. klo 18 Ikaalinen-Dp11 peli


Viikon 20 tulokset

14.5. Ep peli-Kankaanpää 2-0 (9-3, 11-7). Palkitut: I Lari Lindblad, II Valtteri Salminen
14.5. Pori-Ct peli 2-0 (18-8, 9-3). Palkitut: I Jenniina Hiukka, II Helmi Uusitalo
15.5. Dp11 kilpa-Tampere 0-2 (6-13, 4-12). Palkittu: Jalmari Kiili
15.5. Kokemäki-Ct peli (Dt) 0-2 (6-7, 9-22). Palkitut: I Adaliina Villanen, II Emma Vaahtio
16.5. Ep kilpa-Tampere 0-2 (1-23, 5-35). Palkitut: I Aleksi Kortelainen, II Timi Niemi
16.5. Pori-NMK 0-2 (1-9, 2-8). Palkitut: I Oona Pasori, II Mia Rintala
16.5. Säkylä/Eurajoki-Cp peli 0-2 (2-17, 2-12). Palkitut: I Riku Meriala, II Venni Vikman
17.5. Ct peli-Kokemäki 0-2 (1-9, 2-23). Palkittu: Katri Ylikoski
17.5. Jokioinen Jr.-PSU 1-2k (5-2, 2-3, 0-0, 2-4). Palkitut: I Tiitu Uusitalo, II Joonas Nurminen
17.5. Kankaanpää-Ep peli 2-0 (16-4, 13-5). Palkitut: I Onni Koivisto, II Riku Uusipaasto
18.5. Dp10 kilpa-Vähäkyrö 2-1 (2-5, 6-5, 1-1, 6-5). Palkitut: I Iivo Mäkelä, II Lauri Anttila
18.5. Riihimäki-MSS 0-2 (0-2, 4-5). Palkitut: I Petri Kulmala, II Veikka Kurppa
19.5. Seinäjoki valk.-Cp kilpa 2-0 (10-3, 7-3). Palkitut: I Eetu vainio, II Venni Vikman
19.5. Seinäjoki pun.-Cp kilpa 0-2 (5-15, 8-9). Palkitut: I Eetu Vainio, II Joel Kallio
19.5. Ep kilpa-Ylihärmä 0-2 (7-21, 3-38) Palkitut: I Niko Miekanmaa, II Aleksi Kortelainen

Ajankohtaista



Valitse joukkue, jonka tiedot näytetään

Edellinen ottelu - Miehet

Seuraava ottelu - Miehet

Tulevat ottelut - Miehet

Kalenteri - Miehet

Kesäkuu 2024
MaTiKeToPeLaSu
12
32-050-271-29
1011121-2142-016
171818:0020212223
2418:002627282930

 
= Kotiottelu
 
= Vierasottelu

Sarjataulukko - Miehet